مشاوره خانه هوشمند الیره

مشاوره

می خواهید خانه خود را هوشمند کنید؟ در مرحله اول، می توانید با مشاوران ما تلفنی یا حضوری به صورت رایگان صحبت کنید. در صورت نیاز هماهنگی های لازم برای بازدید از شوروم خانه هوشمند الیره برای شما انجام می شود تا از نزدیک با روند کاری و سنسورهای شرکت ما آشنا شوید تا بتوانید سیستم هوشمند مناسب منزل یا ویلای خود را مناسب با بودجه و شرابط مالیتان انتخاب نمایید.

نصب و راه اندازی خانه هوشمند الیره

نصب و راه اندازی

نصب و راه اندازی سامانه هوشمند الیره بسیار ساده است. کافیست اپلیکیشن ما را دانلود کنید و سنسورهای خود را در محل مناسب جایگزاری نمایید و با چند کلیک ساده، عملیات راه اندازی را انجام دهید. با این حال در صورت نیاز، می توانید از خدمات نصب و راه اندازی ما نیز استفاده کنید و ما گام به گام در مراحل نصب همراه شما خواهیم بود.

گارانتی خانه هوشمند الیره

گارانتی

در کمال ارامش می توانید از سامانه هوشمند خود استفاده نمایید. محصولات هوشمند الیره علاوه بر گارانتی تعویض، گارانتی تعمیر نیز دارند.

درباره الیره

با توجه به فراگیر شدن سیستم های هوشمندسازی، شرکت الیره از سال 94 عملیات تحقیق و توسعه در حوزه خانه های هوشمند را آغاز نموده و مفتخر است خدمات مشاوره، طراحی و پیاده سازی در زمینه سیستمهای خانه های هوشمند را در اختیار خانواده های ایرانی قرار دهد. محصول ما به عنوان محصولی بومی و حاصل تلاش مهندسان ایرانی پاسخی است به تقاضای روزافزون برای هوشمندسازی منازل و ... به گونه ای که با قیمت مناسب٬ کاربری آسان و پشتیبانی قوی٬ انتخابی مطمئن برای هر خانواده ایرانی است.

همکاری با ما

آدرس

خیابان شریعتی، بالاتر از خواجه عبداله، نبش کوچه ذکائی، پلاک 56، واحد 6
تلفن 22852040 021 (10 خط)
فکس:22854585 021
ایمیل:info@elire.ir

   خانه هوشمند الیره خانه هوشمند الیره elire on telegram elire on linkedin خانه هوشمند الیره